Narva Politsei ja Päästeameti hoone - BIM Pro projekteerimisbüroo

Vahtra 3 | Narva | Eesti
Riigi Kinnisvara AS
Põhiprojekt
Hoone Tehnosüsteemid: küte ja ventilatsioon ning veevarustus ja kanalisatsioon | Hoone Elektripaigaldis: tugevvoolupaigaldis, nõrkvoolupaigaldis ja automaatika
2011
5 500 m2
Valmis

Oleme aidanud paljudel Klientidel leida lahendused projekteerimist puudutavatele küsimustele ning projekteerinud lahenduse vastavalt Tellija soovidele. Vaata meie referentse, sest tehtud tööd annavad parima ülevaate selle kohta kuidas meie saame Teid aidata!

BIM Pro inseneri- ja arhitektuuribüroo eesmärgiks on pakkuda tellijatele kõrgekvaliteedilist ja professionaalset ehituse alast nõustamist ning parima kvaliteediga projekteerimise lahendusi. Meie personal koosneb oma ala parimatest inimestest, moodustades meeskonna, kelle eesmärk on pakkuda kaasaegset ning kiiret inseneri- ja arhitektuuribüroo teenust.

Kõik meie projekteerimisbüroo poolt projekteeritud tehnosüsteemid on koondatud ühtsesse andmebaasi, mis võimaldab genereerida töömahud otse mudelist. Lisaks BIM mudelile tekib samaaegselt ka traditsiooniline 2D joonis, mis on peegeldus 3D BIM mudelist. Lähitulevikus võtab BIM Pro projekteerimisbüroo kasutusele integreeritud ehitusmaksumuse määramise ning ehitustööde ajajuhtimise BIM mudelite põhjal.

BIM projekteerimine on efektiivne lahendus alternatiivsete projektlahenduste võrdlemiseks ja erinevate valdkondade projektlahenduste omavaheliseks koordineerimiseks projekteerimisbüroo siseselt. Enim saavad BIM projekteerimisest kasu mahult suured hooned.