BIM arhitektuur

Oleme aidanud paljudel Klientidel leida lahendused arhitektuuri puudutavates küsimustes ning projekteerinud lahenduse vastavalt Tellija soovidele. Vaata meie referentse, sest tehtud tööd annavad parima ülevaate selle kohta kuidas meie saame Teid aidata!

BIM Pro inseneri- ja arhitektuuribüroo eesmärgiks on pakkuda tellijatele kõrgekvaliteedilist ja professionaalset ehituse alast nõustamist ning parima kvaliteediga projekteerimise lahendusi. Meie personal koosneb oma ala parimatest inimestest, moodustades meeskonna, kelle eesmärk on pakkuda kaasaegset ning kiiret inseneri- ja arhitektuuribüroo teenust.

BIM Pro arhitektuuribüroo oluliseks eeliseks peame, võimekust kõik projektiosad ise projekteerida. Meie eesmärgiks on mitmekülgselt läbimõeldud keskkonna, linnaruumi ja arhitektuuri loomine. Aastate jooksul oleme osalenud paljudel arhitektuurivõistlusel nii Eestis kui mujal ning meie poolt loodud arhitektuuri on hinnatud arvukalt auhinnaliste kohtadega.

Usaldusväärse partnerina pakume juriidilistele ja eraisikutest tellijatele oma kogemustel põhinevaid teadmisi. Iga BIM Pro inseneri- ja arhitektuuribüroo poolt koostatud projekt on põhjalikult läbi mõeldud arvestades kliendi soove ja vajadusi. Meie poolt pakutav projekteerimise terviklahendus hõlmab endas kogu hoone toimimiseks vajalike osade projekteerimist.